KONGRE HK.

Kategori: Genel | 0

Değerli UCEK-2019 Katılımcıları,

Düzenleme Kurulu adına, II. ULUSLARARASI COĞRAFYA EĞİTİMİ KONGRESİ’ne (UCEK-2019) göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Kongreye 445 bildiri özeti gönderilmiş olup, 420 bildiri özeti kongrede sunulmak üzere bilimsel değerlendirme sonucunda kabul edilmiştir. Bunların 83 adedi yabancılar tarafından sunulmuştur. Kongre ücretini henüz yatırmadıysanız, 20 Ağustos 2019 gününün kongre ücretini yatırmak için son gün olduğunu hatırlatmak isteriz. Kongreye bildiri sunan herkes için kongre katılım ücreti 300 TL olup, ülkemizde fiyatı en uygun kongrelerden biridir.  Ücret yatırma linki için: http://ucek2019.ogu.edu.tr/Sayfa/Index/15

Ortak yazarlı bildirilerde kongreye katılmak ve kongre imkânlarından yararlanmak isteyen her yazarın kongre ücretini ayrı ayrı yatırması gerekmektedir. Bireysel olarak kendi ücretini ödemeyenlerin kongre katılım sertifikası alması ve kongre imkânlarından yararlanması mümkün olmamaktadır.

Kongre için sunulan bildiriler değerlendirilmiş ve davet mektupları sisteme kaydolduğunuz mail adreslerinize gönderilmiştir. Ancak bazı kurumsal mail adreslerindeki sorunlar nedeniyle bu tür adreslerde sorun yaşanabilmektedir. Davet mektubunuzu halen almadıysanız ayrıca sisteme girerek kendiniz de indirip yazdırabilirsiniz.

Ayrıca kongreye DİNLEYİCİ KAYDI da devam etmektedir. 

Kongre programı 1 Eylül 2019’da yayınlanacaktır.